#1
#2
#3
Droga Mamo!

Droga Mamo!

Piszę do Ciebie w imieniu swoim i rodzeństwa. W tym liście chciałabym podziękować Ci za trud...

Zbyszek

Zbyszek

Nazywam się Zbyszek, mam  36 lat i w życiu wiele do zrobienia, mimo wózka...

Marysia

Marysia

Marysia urodziła się 27 kwietnia 2009 roku.

Dominika

Dominika

Dominika urodziła się 08.07.2007r w 28 tygodniu ciąży. Obecnie ma skończone 9 lat, zdiagnozowano u niej MPD ,atetozę ,niedosłuch odbiorczy i wadę wzroku, krótkowzroczność i astygmatyzm.

Jest pod stałą opieką neurologa, audiologa, okulisty, rehabilitanta i neurologopedy. Dominika jest bardzo radosną i uśmiechniętą dziewczynką, lubi słuchać muzyki, oglądać bajki, a najbardziej lubi wygłupy ze swoim bratem! ;)

Interesuje się tym, co dzieje się wkoło i szuka kontaktu z rówieśnikami. Jedyną możliwością pomocy dla Dominiki jest codzienna intensywna wieloprofilowa rehabilitacja i pomoc w jak najczęstszych wyjazdach na turnusy rehabilitacyjne oraz zaopatrzenie w potrzebny sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny. Taka forma pracy z Dominiką przynosi efekty - małymi kroczkami ale systematycznie robi postępy.

Niestety sami nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów leczenia i rehabilitacji córki. Rehabilitacja, turnusy, leki, środki higieniczne, dojazdy do lekarzy specjalistów oraz pomoce pedagogiczne i logopedyczne potrzebne do pracy z córką często przekraczają nasze możliwości finansowe. I choć jeszcze długa droga przed nami, to nie tracimy nadziei i wierzymy że dzięki ciężkiej pracy i systematyczności rehabilitacji nasza córka będzie sprawniejsza w przyszłości.

Rodzice Dominiki