#1
#2
#3
Natalia

Natalia

Natalka urodziła się 25 lipca 2001 roku

Ewelina

Ewelina

Mam na imię Ewelina. Od dzieciństwa lubiłam kontakt z ludźmi i jestem zapaloną...

Zosia

Zosia

Zosia urodziła się z całkowitym v - kształtnym rozszczepem podniebienia miękkiego na 5...

Dominika

Dominika

Dominika urodziła się 08.07.2007r w 28 tygodniu ciąży. Obecnie ma skończone 9 lat, zdiagnozowano u niej MPD ,atetozę ,niedosłuch odbiorczy i wadę wzroku, krótkowzroczność i astygmatyzm.

Jest pod stałą opieką neurologa, audiologa, okulisty, rehabilitanta i neurologopedy. Dominika jest bardzo radosną i uśmiechniętą dziewczynką, lubi słuchać muzyki, oglądać bajki, a najbardziej lubi wygłupy ze swoim bratem! ;)

Interesuje się tym, co dzieje się wkoło i szuka kontaktu z rówieśnikami. Jedyną możliwością pomocy dla Dominiki jest codzienna intensywna wieloprofilowa rehabilitacja i pomoc w jak najczęstszych wyjazdach na turnusy rehabilitacyjne oraz zaopatrzenie w potrzebny sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny. Taka forma pracy z Dominiką przynosi efekty - małymi kroczkami ale systematycznie robi postępy.

Niestety sami nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów leczenia i rehabilitacji córki. Rehabilitacja, turnusy, leki, środki higieniczne, dojazdy do lekarzy specjalistów oraz pomoce pedagogiczne i logopedyczne potrzebne do pracy z córką często przekraczają nasze możliwości finansowe. I choć jeszcze długa droga przed nami, to nie tracimy nadziei i wierzymy że dzięki ciężkiej pracy i systematyczności rehabilitacji nasza córka będzie sprawniejsza w przyszłości.

Rodzice Dominiki