#1
#2
#3
Ania

Ania

Ania urodziła się 14.05.2014 r., od początku nie zachowywała się jak zdrowy noworodek....

Ewelina

Ewelina

Mam na imię Ewelina. Od dzieciństwa lubiłam kontakt z ludźmi i jestem zapaloną...

Marysia

Marysia

Marysia urodziła się 27 kwietnia 2009 roku.

Droga Mamo!

Droga Mamo!

Droga mamo!

Piszę do Ciebie w imieniu swoim i rodzeństwa. W tym liście chciałabym podziękować Ci za trud włożony w  nasze wychowanie.  Wiem, że nie raz sprawiamy Ci kłopoty, ale wcale tego nie chcemy. Wiem też, że nie raz są między nami różne konflikty, ale zawsze staramy się je rozwiązać. Jestem pewna, że  mimo wszystko kochasz nas i zawsze będziesz naszą podporą.

Mam dopiero 15 lat, ale dużo mnie w życiu nauczyłaś. Wiem co czułaś w wielu sytuacjach. Gdy my straciliśmy ojca razem z nami to bardzo przeżyłaś. Była to najcięższa i najbardziej bolesna chwila w naszym życiu jednak nie poddałaś się. Wspierałaś nas i udawałaś silną choć wiemy, że w środku cierpiałaś. Miesiąc później, gdy miałam wypadek cały czas byłaś przy mnie. Opiekowałaś się mną bez przerwy, aby każdy mój uraz szybko się zagoił. Dziękuję Ci za te chwile. Pamiętam jak jeszcze te 4 lata temu było nam  Ciężko jednak Ty na nowo stworzyłaś nam prawdziwy,  kochający dom. Od tych 4 lat wychowujesz nas sama, stajesz na głowie, aby dać nam wszystko, czego potrzebujemy. Może Ci tego nie okazujemy, ale naprawdę jesteśmy Ci wdzięczni. Życie zadało nam już wiele ciosów jednak nie zapominamy o tych chwilach, które spędziliśmy razem z Tobą w radosnej atmosferze. Mniej się nam powodzi niż innym rodziną jednak wiem, że wszystko robisz abyśmy wyszli na prostą i starasz się nam zapewnić wiele dóbr. Potrafisz sobie czegoś odmówić, aby dać to nam.  Chcę żebyś wiedziała, że teraz doceniam siłę, i cierpliwość z jakimi okładały moje czoło Twoje spracowane dłonie. Mamo Ty jesteś najwytrwalsza mamą w całym wszechświecie, nic Tylko Ci mogę teraz podziękować za to, że wychowujesz nas na dobrych ludzi. Nie mam własnych dzieci, więc nie wiem jakie to jest uczucie martwić się o swoją pociechę, ale wiem jak trudno jest wychować dziecko na dobrego i uczciwego człowieka. Jesteś dla mnie nie tylko mamą, ale także najlepszą przyjaciółką. Zawsze potrafisz mi dobrze doradzić, kiedy mam jakiś problem, pomagasz mi go rozwiązać. 

Ogromnie dziękujemy Ci  za miłość, wsparcie, pomoc i zrozumienie jakie  nam okazałaś w każdej trudnej chwili. Cieszę się bardzo, że to właśnie Ty jesteś naszą mamą. My jesteśmy z Tobą a ty jesteś przy nas i mamy nadzieję, że przez kolejne lata dasz radę uporać się z naszymi problemami. Doceniamy twój wkład w nasze wychowanie i z całego serca Ci dziękujemy.

Twoja córka