#1
#2
#3
Konradek

Konradek

Konradek mieszka w Tarnowie. Urodził się w listopadzie  2003 roku. W wieku 3 lat...

Natalka

Natalka

Natalka ma 4,5 roku. Przed ukończeniem drugiego roku życia zachorowała na autyzm. 

Karol

Karol

Karol urodził się 29.01.2015. Gdy miał 10 miesięcy trafił do szpitala z rozpoznaniem cukrzycy...

Nagroda "Ostoja Pokoju" im. Matki Ewy

Nagroda "Ostoja Pokoju" im. Matki Ewy

Wczoraj mieliśmy zaszczyt odebrać z rąk Prezydenta Bytomia Damiana Bartyli nagrodę „Ostoja Pokoju” im. Matki Ewy w kategorii zbiorowej. Nasza Firma jest pierwszym podmiotem gospodarczym, który został uhonorowany przez kapitułę tej nagrody za zaangażowanie w inicjatywy charytatywne i rozwiązywanie problemów społecznych. Do nagrody nominowało naszą Firmę Starostwo Powiatowe w Gliwicach.

W kategorii indywidualnej nagroda trafiła do dr. Janusza Cholewińskiego, internisty, reumatologa, specjalisty medycyny paliatywnej, dla którego działalność zawodowa i pomoc osobom potrzebującym wsparcia stała się życiową pasją.

Nagroda upamiętnia Ewę von Tiele-Winckler – Matkę Ewę i dzieło jej życia „Ostoję Pokoju”. Patronka jest symbolem niesienia bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi, postaw i zachowań pro publico bono, aktywności na rzecz środowiska lokalnego oraz zaangażowania w rozwiązywanie problemów społecznych.
Uroczystość odbyła się w zabytkowym domu „Cisza Syjonu” wchodzącym w skład Zespołu Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Bytomiu. Częścią uroczystości był koncert muzyki organowej.