#1
#2
#3
Kamil

Kamil

Kamil urodził się z ultrarzadką chorobą genetyczną, jedyną taką na świecie.

Przemek

Przemek

Przemek urodził się 3.10.2014 roku w 31 tygodniu ciąży w ciężkiej zamartwicy z problemami...

Piotruś

Piotruś

Mam na imię Piotruś, mam 3 lata. Dowiedziałem się niedawno, że mam Autyzm.

Wojtek

Wojtek

Wojtuś urodził się we wrześniu 2008 roku jako skrajny wcześniak (28 tydzień ciąży). Podczas jego porodu krew dostała się do mózgu i spowodowała niedotlenienie. Walcząc o życie przeżył wylew krwi do mózgu III i IV stopnia. Wytworzyło się u niego wodogłowie pokrwotoczne dlatego żyje z zastawką Pudenza. Po porodzie zmagał się również z retinopatią wcześniaczą, dysplazją oskrzelowo-płucną, do dzisiaj przyjmuje leki hamujące ataki padaczki klinicznej. Ogólnie Wojtuś jest kompletnie sparaliżowany a końcową diagnozą jest dziecięce porażenie mózgowe 4 kończynowe.

Na co dzień Wojtuś jest małym Wojownikiem, który dzielnie znosi niedogodności, które wynikają z jego schorzenia. Jednak uśmiech na jego twarzy jest największym dowodem na to, że rehabilitacje, indywidualny tok nauczania oraz rodzina i przyjaciele dają mu radość w jego szczególnym życiu.

Nie znamy marzeń Wojtusia, ponieważ nie mówi, ale robimy wszystko by zapewnić mu najlepsze życie jakie tylko można sobie wyobrazić dla tak szczególnego chłopca.

Pojawienie się Wojtusia w życiu całej rodziny jest Błogosławieństwem i darem, który nie ma równowartości w Świecie.